Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Siirt Baykan Escort Jale

  • Tarafından: 29 Mayıs 2020 07:29
  • Süresi: This ad has expired

Eğer güzel Tayland kızları Tayland için zorunlu hazırlıklı ol “Travesti” yorumlarına dikkat et bir Seyahat planlıyorsanız. Bu yorum bir süre sonra sıkıyor olsa da, onlara bazı hak vardır. Tayland genelinde tecrübeli bir gezgin olarak, zaman zaman genelde de ladyboys olarak adlandırılır kimin Transseksüel için gerçek Tay kadın ve katoeys (Thai word) arasında ayrım yapmak çok zor olduğunu söylemeliyim. Erkeklerin ve kadınların vücutları çok farklı inşa edilir çünkü Amerika ve Avrupa’da onları tespit etmek kolaydır. Tayland’da ancak, erkekler ve kadınların vücut yapıları çok benzer. Ladyboys spot ve Teknikleri yararlı olan ve basit olan açıklama 10 teknikleri test ettim. Bunun travestiler tespit için Efsane Avcıları olarak düşünün. Hadi başlayalım!

Erkek diğer parmaklarını göre önemli ölçüde daha uzun olan orta parmak orta parmak işaretçi parmak önemli ölçüde daha büyük İse, teknik #1 – fikir. Bu tamamen yanlıştır ve bu teknolojiden bir şey belirleyemiyor.

Teknik #2 Adams apple sadece ve asla kadınlar erkeklerden görülebilir – Bu geçerli bir yöntemdir. Kadınlar olmasa erkekler görünür adams elma var. Hem erkekler hem de kadınlar adams elma var ama bir adamın gırtlak boynundan sopa yapar ve bu nedenle görülebilen büyük.

Taylandlı kadınlar erkekler kadınlardan daha büyük ayak büyük ayak Tay – Konutet çoğu ise teknik #3 Tay kadınlar küçük, küçük ayakları var. Fakat o kadar büyük değiller. Ayrıca, büyük elleri ve ayakları dışında minyon çok güzel Taylandlı kızlar biliyorum. Eğer Taylandlı bir kadın şüpheleniyorsanız aslında bir katoey, büyük bir ayakkabı boyutu daha fazla kanıt var emin olun.

Teknik #4 Katoey “o” walk “yürümek” – Tay kadınlar zarafet ve güzellik ile yürümek. Tay kızlar muhtemelen gezegendeki en kadınsı yaratıklar. Zarif yürüyüş ve hip-sway taklit eden adam bir girişim son derece zordur. Eğer bir bayan basketbol ayakkabıları daha rahat ediyor gibi yüksek iyileştirir içinde sıkılmış görürseniz, muhtemelen bir Travesti bakıyorsunuz.

Teknik #vücut saç 5 Lot – Tay kadınlar çok az vücut saç var. Ne yazık ki, ne erkek Tay. Fakat eğer güzel Taylandlı kızlar ile yeterli zaman harcamak, onlar vücut saç miktarı için mutlak bir sınırı olduğunu ve aslında bir adam daha az olduğunu biliyorum. Taylandlı kadınlar çok küçük bacak saç çünkü, çoğu bacaklarını tıraş etmeyen bir ucu. Alternatif olarak, bir ladyboy kadın olmak yanılsamasını yaratmak için/onun bacaklarını tıraş etmek zorunda.

Teknik #sakal 6 Fazla ya da çok fazla vakıf? – Aslında anız uzun bir geceden sonra kadın çocukları gördüm. Fakat eğer gece erken yakın bir tıraş sonra onları yakalamak daha zor olabilir. Ayrıca, Tay erkekler Garplı erkeklere göre çok daha az sakal var ve bu yüzden eğitimsiz bir göz için çok zor fark edilebilir. Tay bayanlar pek vakıf takmadığını dikkat edilmesi gereken bir şey. Bir Tay kadının cildi çok az makyaj cilt örtbas etmek için gereklidir, böylece pürüzsüz ve yumuşak. Tayland ladyboys diğer taraftan yüz saçlarını örtmek için fondöten kullanmanız gerekir. Orası çıkmaz sokak.

Taylandlı bir kadın olmak ÇOK seksi görünüyorsun teknik #7! – Konutet, Tay kadın seksi elbise. Ve evet, Tay elbise seksi ladyboys. Tay bayanlar elbise seksi olsa bile, yine de “muhafazakar” seksi olduğu bir sır değil. Etek aslında bir etek gibi görünen şort ise çok kısa, seksi bir etek giymiş gibi görünüyor eğer, büyük olasılıkla. Ya da Tay kızlar kısa etek altında kısa şort giyiyor. Fakat katoeys çok muhafazakar ve ultra seksi. Eğer inanılmaz açıklayıcı ve seksi bir elbise içinde çok seksi bir kadın görürseniz, “” muhtemelen o bir “”dedi.

Taylandlı bir kadın için uzun boylu, tekniği #8. Bir model var mı? – Eğer cevap hayır ise, bir ladyboy var! – Bütün Tay Garp standartlarına göre kısa. Fakat Tay çok az kadın uzun boylu 5 metre 4 santim çapında vardır. Bundan daha güzel ve uzun boylu iseniz, ya da profesyonel modeller ya da çocuklar onlar.

Teknik #9 hayvanlar çok küçük Bir güç vardır. Tay kadınlar küçük göğüsleri var öyle çok minyon. Fakat HİÇ göğüsleri olan bazı uyarı sinyalleri göndermek gerekir.

10 teknik #Sebep fısıldıyorsun? Bu teknik aslında iyi biridir buluyorum. Taylandlı kız çok güzel, zarif ve nazik olmasına rağmen, çok yüksek sesle konuşuyorlar. Kız arkadaşlarını konuşuyorlar bu özellikle doğrudur. Tay bayanlar her zaman her yerde “dış ses” kullanmak gibi görünüyor. Eğer bir ladyboy “” sessizce konuşun ve sessizce hırçın seslerini maske yardımcı olacak daha bir “o” olduğunu düşünerek sizi kandırmak için çalışıyor.

Neyse ki, Tay kadınlar iyi bir mizah anlayışı var. Adamın bir sorunu anlamak ve genellikle eğer hemen gelirseniz ve yoksa bir katoey varsa onlara sormak hakaret değildir. Yalınce ve neredeyse her zaman dürüst bir cevap olsun oyuncu ancak dürüst bir şekilde sormak emin olun.

  

632 total views, 1 today

  

Listing ID: 8015ed42a5933123

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply